تبلیغات
باشگاه فرهنگی ورزشی میداف کنگان - دعوت مجید حسینی کنگانی جهت پیوست قاسمی به تیم شاهین بوشهر

احمد قاسمی نونهال کنگانی که در مسابقات المپیاد ورزشی نونهالان اموزش و پرورش کشور شرکت کرده بود به عنوان گلزن برتر تیم بوشهر شناخت شد.

احمد قاسمی متولد 1387در شهرکنگان می باشد که فوتبال خودرا از پنچ سالگی زیر نظر اسماعیل عسکری زاده کاپیتان اسبق تیم میداف ،و با شرکت در کلاسهای مدرسه فوتبال زیر نظر مربی نامی کنگان غلامرضا احمدی مربی ابوذر کنگان شروع کرده است وهم اکنون به عنوان بازیکن تیم نونهالان در حال فعالیت می باشد.

وی که به مدت 9ماه در مدرسه فوتبال ابوذر کنگان فعالیت داشت، بعد از گذراندن تمرینات به باشگاه میداف رفت ولی بدلیل کسرت سن نتوانست در مسابقات نوجوانان شهرستان شرکت کند.

وی در مرحله اول به خدمت تیم منتخب اموزش وپرورش کنگان در آمد و در رده سنی ابتدایی به مسابقات استانی رفته وبه عنوان اقای گلی مسابقات دست پیدا کرد وبه تیم منتخب استان دعوت شد.

وی به همراه تیم منتخب استان به مسابقات المپیاد ورزشی در تبریز رفت ودر این تورنمت در 5بازی شرکت کرد که توانست به عنوان اقای گلی تیم بوشهر دست یابد

در این مسابقات تیم بوشهر در گروه ده با تیم های تهران ،اصفهان،شهرکرد،هرمزگان وچهارمحال بختیاری هم گروه شد که در پایان توانست با یک برد یک مساوی وسه باخت از دور مسابقات حذف گردد.

به گفته قاسمی این دوره از مسابقات از کیفیت خوبی برخوردار بوده و تیم های شرکت کننده در سطح بالایی قرار داشتند

قاسمی علاقه خاصی به میداف کنگان دارد ، امیدوار است که برای این تیم در مسابقات رسمی به میدان برود.

لازم به ذکر طی تماسی که از طرف مهندس مجید کنگانی با وی داشته به تیم نوجوانان شاهین بوشهر دعوت شده است

جالب است بدانید بعد از بازگشت این بازیکن نونهال به شهرستان هیچ کدام از مسئولین شهرستان جهت استقبال و دلگرمی حضور ایشان نرفتند

رنگ مورد علاقه: قرمز

تیم مورد علاقه: میداف ،بارسلونا وپیروزی

مشوق ومربی: اسماعیل عسگری وغلامرضا احمدی

فوتبال : تکنیک هیجان تحرک

بهترین خاطره ورزشی: حضور در تیم منتخب استان ودعوت به تیم شاهین پارس جنوبی بوشهر

امید است با نگاه باز مسئولین به اینده سازان شهرستان راه پیشرفت را بپیمائیم.